Uitslag 2017

 

Ingeschreven zijn 59 schepen: Alida, AM1, Anna, Avontuur, Balder, Bibber, Boh¸me, Bree Sant, Broedertrouw, BU17, BU20, BU59, Eben Ha'zer, Eendracht, Eensgezindheid, Fosta, Frans Horjus, Grote Jager VA180, Gulden Belofte, HN11, Jacobsschelp, Lauwerszee, LE47 Kentskele, Linquenda, Maria, Mon Dˇsir, Najade, Nicolaas Mulerius, Nicolaas Mulerius, Nirwana, Noordstar, Noordster, Pallieter, Robbe, Saffier, Sanne Sophia, Sanne Sophia, Stormvogel, Strijd, VD17, VD172, VD241, Vertrouwen, Verwisseling, Vliegende Hollander, Vrijheid, Vrouw Dina, Vrouwe Francina, Welvaart, Willem Jacob, Windjammer, WON119, ZA1 (De Jager), ZA3 (Thresoor), Zorg met vlijt, Zuiderzee, Zwarte Valk.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen, skûtsjes en vrije klasse

Grote Klippers 

Boh¸ème

01:50:44

02:36:52

04:27:36

1

Willem Jacob

02:08:55

02:49:27

04:58:22

2

Welvaart

02:05:42

02:55:55

05:01:37

3

Broedertrouw

02:20:00

03:08:24

05:28:24

Zwarte Valk

02:28:41

03:01:24

05:30:05

Strijd

02:41:39

02:50:05

05:31:44

Nicolaas Mulerius

02:32:00

03:01:59

05:33:59

Alida

02:26:18

03:11:22

05:37:40

Vrijheid

02:48:31

03:01:38

05:50:09

Mon Désir

02:52:20

02:59:27

05:51:47

Bree Sant

02:40:28

03:24:20

06:04:48

Nirwana

02:43:42

03:25:21

06:09:03

Nil Desperandum

02:44:00

03:30:31

06:14:31

Gulden Belofte

02:58:38

03:26:14

06:24:52

Vliegende Hollander

03:09:04

03:41:38

06:50:42

Frans Horjus

03:19:15

03:43:32

07:02:47

Sanne Sofia

05:24:24

Grote Tjalken

Voorwaarts

01:54:54

02:42:15

04:37:09

1

Pallieter

02:04:07

02:53:11

04:57:18

2

Zorg met Vlijt

02:00:27

02:57:37

04:58:04

3

Vertrouwen

02:20:22

03:07:40

05:28:02

Eendracht

02:27:32

03:00:30

05:28:02

Fosta

02:36:32

03:01:24

05:37:56

Balder

02:46:14

02:59:05

05:45:19

Vrouw Dina

02:44:40

03:33:33

06:18:13

Verwisseling

03:00:35

03:21:18

06:21:53

Noordster

03:01:39

03:26:41

06:28:20

Noordstar

02:52:28

03:53:24

06:45:52

Linquenda

04:33:14

Kleine Klippers

Najade

02:22:22

02:51:33

05:13:55

1

Lauwerszee

02:45:02

03:22:04

06:07:06

2

Maria

02:48:02

3

Anna

01:02:23

Kleine Tjalken

Zuiderzee

01:48:26

04:49:51

06:38:17

1

Jacobsschelp

02:05:07

05:23:39

07:28:46

Lemmer aken etc.

ZA1 (De Jager)

01:33:21

02:13:01

03:46:22

1

Grote Jager VA180

01:40:47

02:14:23

03:55:10

2

Brandende Liefde

01:45:32

02:21:40

04:07:12

3

LE47 Kentskele

01:41:25

02:36:35

04:18:00

Visserijschepen

Thresoor

01:31:08

WON119

01:40:50

03:25:03

05:05:53

1

HN11

01:39:21

03:30:38

05:09:59

2

BU59

01:41:18

03:55:16

05:36:34

3

BU20

01:40:02

04:01:45

05:41:47

AM1

01:45:21

04:17:00

06:02:21

VD172

01:50:41

04:32:16

06:22:57

VD17

04:03:02

WR54

01:49:58

VD241

01:58:41

Skûtsjes

Stormvogel

02:06:50

02:34:15

04:41:05

1

Vrouwe Francina

01:51:54

2

Vrije Klasse

Robbe

01:35:38

03:12:24

04:48:02

1

BU17

01:33:40

03:40:53

05:14:33

2

Bibber

01:54:48

04:55:22

06:50:10

3

Windjammer

04:47:00