Uitslag 2016

 

Ingeschreven zijn 59 schepen: Albatros (rood), Alida, AM1, Anna, Atalanta, Avontuur 2, Boh¸ème, Bontekoe, Brandende Liefde, Broedertrouw, BU17, BU20, BU59, Catherina van Mijdrecht, Eben Haezer, Eensgezindheid, Fosta, Frans Horjus, Gulden Belofte, HN11, Hoge Wier, Hollandia, Jacobsschelp, Jan Krul, Lange Wapper, LE47 Kentskele, Linquenda, Lutgerdina Smeltekop, Maria, Mon Desir, Nicolaas Mulerius, Nil Desperandum, Nirwana, Noordster, Overwinning, Res Nova, Rival, Robbe, Saffier, Sanne Sofia, Stormvogel, Strijd, Teuntje, VD172, VD241, VD84, Vertrouwen, Verwondering, Vliegende Hollander, Volharding, Voorwaarts, Vrouw Dina, Vrouwe Cornelia, Willem Jacob, WON119, WR54, ZA1 (De Jager), Zwarte Haan, Zwarte Valk.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen, skûtsjes en vrije klasse

Grote Klippers 

Boh¸ème

04:10:42

01:11:09

05:21:51

1

Hoge Wier

04:00:27

01:24:02

05:24:29

2

Eensgezindheid

03:56:22

01:30:58

05:27:20

3

Broedertrouw

04:01:26

01:31:27

05:32:53

Willem Jacob

04:05:35

01:30:54

05:36:29

Zwarte Valk

04:14:58

01:32:56

05:47:54

Nil Desperandum

04:13:16

01:46:31

05:59:47

Alida

04:38:47

01:44:32

06:23:19

Vliegende Hollander

04:27:07

02:00:10

06:27:17

Strijd

04:52:00

01:52:52

06:44:52

Sanne Sofia

04:25:37

02:53:51

07:19:28

Avontuur 2

01:39:28

Mon Desir

01:43:45

Nirwana

01:44:11

Rival

01:48:30

Bontekoe

01:51:00

Gulden Belofte

01:57:39

Frans Horjus

01:59:45

Grote Tjalken

Overwinning

03:51:13

01:16:52

05:08:05

1

Hollandia

03:50:29

01:23:28

05:13:57

2

Voorwaarts

03:53:31

01:21:24

05:14:55

3

Albatros (rood)

04:16:17

01:42:43

05:59:00

Fosta

04:27:35

01:39:23

06:06:58

Zwarte Haan

04:25:00

01:50:36

06:15:36

Vrouw Dina

01:41:28

Vertrouwen

01:42:58

Noordster

02:06:00

Res Nova

02:07:35

Kleine Klippers

Nicolaas Mulerius

03:52:12

01:27:40

05:19:52

1

Verwondering

04:15:53

01:35:49

05:51:42

2

Anna

01:53:22

3

Maria

01:54:36

Kleine Tjalken

Volharding

04:31:31

01:49:41

06:21:12

1

Jacobsschelp

05:03:20

02:28:38

07:31:58

2

Vrouwe Cornelia

05:25:34

02:34:43

08:00:17

3

Eben Haezer

05:36:14

Lemmer aken etc.

ZA1 (De Jager)

03:25:56

01:06:41

04:32:37

1

LE47 Kentskele

03:35:26

01:16:08

04:51:34

2

Brandende Liefde

03:41:22

01:13:31

04:54:53

3

Teuntje

03:44:10

01:36:37

05:20:47

Catherina van Mijdrecht

01:43:40

Visserijschepen

BU20

04:22:40

01:44:18

06:06:58

1

HN11

04:15:51

01:56:52

06:12:43

2

AM1

04:25:35

01:47:27

06:13:02

3

BU59

04:28:05

02:03:52

06:31:57

WON119

04:42:50

01:49:54

06:32:44

VD241

04:41:50

02:11:55

06:53:45

VD172

04:48:44

02:09:05

06:57:49

VD84

05:16:16

02:18:01

07:34:17

WR54

04:58:52

Skûtsjes

Lutgerdina Smeltekop

03:47:45

01:25:19

05:13:04

1

Stormvogel

03:53:21

01:22:55

05:16:16

2

Vrije Klasse

BU17

03:56:42

01:42:10

05:38:52

1

Robbe

04:39:51

01:49:20

06:29:11

2

Jan Krul

04:47:50

01:51:05

06:38:55

3

Lange Wapper

04:47:36

02:17:08

07:04:44