Uitslag 2015

 

Ingeschreven zijn 62 schepen: Albatros, Alida, AM1, Anna, Avontuur (2), Bohème, Bontekoe, Boreas, Brandende Liefde, Bree Sant, Broedertrouw, BU17, BU20, BU59, BU65, Eben Haëzer, Eendracht, Eensgezindheid, Fosta, Gulden Belofte, HN11, Hoge Wier, Hollandia, Hoop op Zegen, Isalania, Jacobsschelp, Jan Krul, Lange Wapper, LE47, LE51, Linquenda, Lutgerdina Smeltekop, Maria, Najade, Nieuwe Zorg, Nil Desperandum, Nirwana, Noordstar, Overwinning, Pelikaan GT, Radboud, Res Nova, Rival, Saffier, St Michaël, Strijd, VD172, VD241, VD84, Vertrouwen, Vliegende Hollander, Volharding, Voorwaarts, Vrouw Dina, Vrouwe Cornelia, Vrouwe Francina, WON119, WR54, ZA1, Zorg met Vlijt, Zwarte Haan, Zwarte Valk.

Hieronder volgen schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers 

Eensgezindheid

02:42:34

02:08:56

04:51:30

1

Avontuur (2)

03:00:49

02:16:54

05:17:43

2

Broedertrouw

02:53:41

02:28:07

05:21:48

3

Hoge Wier

02:57:54

02:32:47

05:30:41

Boh¸ème

03:18:14

02:23:13

05:41:27

Alida

03:15:22

02:27:59

05:43:21

Bree Sant

03:12:51

02:36:06

05:48:57

Strijd

03:13:08

02:36:15

05:49:23

Bontekoe

03:23:33

02:39:09

06:02:42

Nirwana

03:28:42

02:34:46

06:03:28

Rival

03:26:15

02:46:07

06:12:22

Radboud

03:44:51

02:50:15

06:35:06

Gulden Belofte

02:59:17

Nil Desperandum

02:48:19

Vliegende Hollander

03:14:24

Grote Tjalken

Overwinning

02:53:05

02:15:27

05:08:32

1

Voorwaarts

03:08:37

02:18:47

05:27:24

2

Hollandia

03:02:46

02:29:26

05:32:12

3

Zorg met Vlijt

03:03:46

02:28:40

05:32:26

Fosta

03:12:31

02:39:46

05:52:17

Boreas

03:31:31

02:36:09

06:07:40

Eendracht

03:21:29

02:50:40

06:12:09

Vertrouwen

03:24:36

02:50:44

06:15:20

Pelikaan GT

04:02:58

02:30:56

06:33:54

Vrouw Dina

02:52:51

Res Nova

02:58:49

Nieuwe Zorg

02:58:51

Noordstar, Albatros, Zwarte Haan, Linquenda

Kleine Klippers

Najade

03:11:45

02:37:42

05:49:27

1

Zwarte Valk

02:20:23

2

Maria

02:59:26

3

Anna

Kleine Tjalken

Volharding

02:24:25

03:11:36

05:36:01

1

Jacobsschelp

02:43:56

03:28:04

06:12:00

2

Vrouwe Cornelia

02:53:20

03:23:27

06:16:47

3

Vrouwe Francina

03:33:18

Eben Haëzer, St Michaël

Lemmer aken etc.

ZA1

02:45:01

02:04:10

04:49:11

1

Brandende Liefde

02:51:33

02:06:24

04:57:57

2

LE47

03:14:44

02:25:27

05:40:11

3

Isalania, LE51

Visserijschepen

WON119

02:25:20

03:09:16

05:34:36

1

BU65

02:20:40

03:21:20

05:42:00

2

AM1

02:26:48

03:16:48

05:43:36

3

BU20

02:23:43

03:21:32

05:45:15

VD172

02:27:37

03:24:31

05:52:08

HN11

02:28:42

03:28:04

05:56:46

BU59

02:41:32

03:32:44

06:14:16

VD241

02:38:52

03:37:36

06:16:28

VD84

02:45:14

03:35:17

06:20:31

WR54

02:44:31

Vrije Klasse

Jan Krul

02:53:10

03:38:49

06:31:59

1

BU17

02:28:30

3

Lange Wapper

04:04:22

2