Uitslag 2014

 

Hieronder volgen Schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, skûtsjes, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers 

Boh¸ème

02:25:25

01:54:19

04:19:44

1

Aldebaran

02:26:28

02:03:29

04:29:57

2

Avontuur (2)

02:31:40

02:09:50

04:41:30

3

Alida

02:27:23

02:14:26

04:41:49

Eensgezindheid

02:43:14

01:59:01

04:42:15

Bree Sant

02:24:27

02:28:04

04:52:31

Broedertrouw

02:36:21

02:18:27

04:54:48

Nil Desperandum

02:41:43

02:28:23

05:10:06

Nirwana

02:48:39

02:21:43

05:10:22

Rival

02:42:14

02:32:01

05:14:15

Gulden Belofte

03:04:35

02:55:04

05:59:39

Radboud

03:37:17

02:38:55

06:16:12

Waddenzee

03:50:23

05:39:49

09:30:12

Grote Tjalken

Voorwaarts

02:03:38

02:02:19

04:05:57

1

Hollandia

02:17:37

02:05:10

04:22:47

2

Pallieter

02:23:20

02:14:53

04:38:13

3

Boreas

02:26:27

02:17:21

04:43:48

Fosta

02:29:20

02:20:56

04:50:16

Albatros

02:29:24

02:30:47

05:00:11

Eendracht

02:45:58

02:26:03

05:12:01

Nieuwe Zorg

02:56:22

02:31:48

05:28:10

Vertrouwen

03:06:01

02:29:34

05:35:35

Vrouw Dina

02:56:10

02:43:46

05:39:56

Res Nova

03:14:08

02:45:23

05:59:31

Linquenda

05:59:00

07:00:00

12:59:00

Saffier

06:00:00

07:00:00

13:00:00

Kleine Klippers

Willem Jacob

02:23:52

02:11:34

04:35:26

1

Avontuur (1)

02:24:14

02:17:14

04:41:28

2

Verwondering

02:32:32

02:17:58

04:50:30

3

Najade

02:32:58

02:20:10

04:53:08

Zwarte Valk

02:48:53

02:20:24

05:09:17

Maria

02:43:46

02:34:10

05:17:56

Lauwerszee

02:55:43

02:45:45

05:41:28

Anna

05:37:00

05:47:02

11:24:02

Kleine Tjalken

Pelikaan

01:55:02

01:26:08

03:21:10

1

Maatje

02:11:05

01:30:23

03:41:28

2

Jacobsschelp

02:27:33

01:40:42

04:08:15

3

Vrouwe Cornelia

03:06:37

01:54:24

05:01:01

Volharding

02:23:50

06:52:21

09:16:11

Eben Haezer

03:23:35

07:00:00

10:23:35

Sintra

04:02:07

07:00:00

11:02:07

Lemmer aken etc.

Grote Jager

01:51:48

01:45:35

03:37:23

1

Brandende Liefde

01:55:53

01:51:34

03:47:27

2

LE47 Kentskele

01:56:13

02:01:18

03:57:31

3

ZA2

02:06:57

02:03:21

04:10:18

LE09

02:20:12

02:12:49

04:33:01

Teuntje

02:27:52

02:09:45

04:37:37

Isalania

02:18:07

02:24:41

04:42:48

MK7

02:25:47

02:23:55

04:49:42

Skûtsjes

Geertje Rosa

02:47:21

01:28:02

04:15:23

1

Visserijschepen

BU20

01:43:39

01:33:02

03:16:41

1

AM1

01:48:33

01:37:45

03:26:18

2

VD241

02:01:36

01:43:52

03:45:28

3

VD84

02:41:39

01:41:44

04:23:23

BU59

02:44:38

01:45:47

04:30:25

VD172

03:15:11

01:45:05

05:00:16

HN11

02:30:12

07:00:00

09:30:12

WR54

02:32:24

07:00:00

09:32:24

Swarte Haen

03:41:47

07:00:00

10:41:47

Vrije Klasse

BU17

01:45:35

01:23:55

03:09:30

1

Jan Krul

01:52:54

01:40:52

03:33:46

2

Lange Wapper

02:28:39

01:40:39

04:09:18

3