Uitslag 2013

 

Hieronder volgen Schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, skûtsjes, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers 

 

Hoge Wier

2:19:38

3:05:11

5:24:49

1

Eensgezindheid

2:30:14

3:21:03

5:51:17

2

Boh¸ème

2:26:27

3:27:09

5:53:36

3

Korevaer

3:29:27

Aldebaran

2:44:55

4:00:46

6:45:41

Broedertrouw

2:44:20

4:15:50

7:00:10

Nil Desperandum

3:01:01

4:03:10

7:04:11

Bree Sant

2:59:33

4:20:12

7:19:45

Nirwana

3:14:52

4:22:51

7:37:43

Pouwel Jonas

3:06:43

4:43:52

7:50:35

Rival

3:23:49

4:36:50

8:00:39

Waddenzee

3:29:32

4:58:53

8:28:25

Suydersee

3:34:07

5:01:00

8:35:07

Atalanta

3:22:21

5:25:20

8:47:41

Gulden Belofte

3:46:49

5:10:33

8:57:22

Grote Tjalken

Voorwaarts

2:26:39

3:00:12

5:26:51

1

Overwinning

2:28:55

3:17:19

5:46:14

2

Hollandia

2:43:17

3:50:17

6:33:34

3

Nova Cura

3:00:48

3:58:06

6:58:54

Noordstar

3:15:02

4:25:06

7:40:08

Vertrouwen

3:18:51

4:32:39

7:51:30

Anna Mijntje

3:22:36

4:50:48

8:13:24

Rederijker

3:12:36

5:20:16

8:32:52

Vrouw Dina

3:26:25

5:30:34

8:56:59

Linquenda

3:25:03

5:58:48

9:23:51

Albatros

3:46:12

6:00:10

9:46:22

Kleine Klippers

Nicolaas Mulerius

2:41:59

3:35:55

6:17:54

1

Willem Jacob

2:46:28

3:40:45

6:27:13

2

Zwarte Valk

2:43:39

3:57:45

6:41:24

3

Najade

2:58:53

3:43:47

6:42:40

Avontuur (1)

2:57:35

4:03:16

7:00:51

Verwondering

3:16:12

3:45:10

7:01:22

Maria

3:16:54

4:09:15

7:26:09

Lauwerszee

3:09:24

4:37:42

7:47:06

Catharina van Mijdrecht

3:28:55

4:51:18

8:20:13

Kleine Tjalken

Pelikaan

3:12:54

2:42:54

5:55:48

1

Maatje

3:48:06

3:19:28

7:07:34

2

Volharding

3:53:30

3:46:02

7:39:32

3

Jacobsschelp

4:59:39

4:00:39

9:00:18

Vrouwe Cornelia

4:57:38

5:46:58

10:44:36

Lemmer aken etc.

Brandende Liefde

2:14:29

2:39:09

4:53:38

1

LE47 Kentskele

2:24:21

2:48:22

5:12:43

2

ZA2

2:24:14

2:55:18

5:19:32

3

MK7

2:47:41

3:08:48

5:56:29

Teuntje

2:55:30

3:38:19

6:33:49

Skûtsjes

Harmonie

3:18:41

3:00:21

6:19:02

1

Geertje Rosa

3:09:05

3:47:39

6:56:44

2

Visserijschepen

AM1

3:39:50

3:02:49

6:42:39

1

BU59

4:11:16

2:50:06

7:01:22

2

VD172

4:27:41

4:00:11

8:27:52

3

VD84

4:34:22

4:21:35

8:55:57

VD241

4:31:39

4:33:55

9:05:34

WR54

4:32:30

5:52:20

10:24:50

Vrije Klasse

Bibber

2:52:27

2:19:32

5:11:59

1

Jan Krul

2:48:57

2:32:31

5:21:28

2

BU17

3:12:37

2:25:51

5:38:28

3

Lange Wapper

4:23:53

2:43:42

7:07:35