Uitslag 2012

 

Hieronder volgen Schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, skûtsjes, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers 

Aldebaran

3:24:00

1:59:18

5:23:18

3

Alida

3:47:30

2:00:40

5:48:10

Avontuur

3:19:27

2:12:01

5:31:28

Bree Sant

3:44:07

2:10:56

5:55:03

Broedertrouw

3:33:32

2:01:21

5:34:53

Eensgezindheid

3:53:35

1:54:06

5:47:41

Egberdina

3:24:23

2:16:51

5:41:14

Hoge Wier

3:15:44

2:00:53

5:16:37

2

Johanna Engelina

3:23:04

2:11:23

5:34:27

La Boh¸ème

3:16:00

1:57:47

5:13:47

1

Nirvana

4:29:32

2:23:13

6:52:45

Radboud

3:58:36

2:37:38

6:36:14

Grote Tjalken

Annamijntje

3:24:35

2:28:48

5:53:23

Fosta

3:23:22

2:15:21

5:38:43

Nieuwe Zorg

3:42:25

2:47:05

6:29:30

Noordstar

3:38:46

2:29:50

6:08:36

Overwinning

2:56:02

2:05:45

5:01:47

2

Rival

3:49:25

2:22:02

6:11:27

Voorwaarts

2:53:00

2:07:31

5:00:31

1

Zorg met Vlijt

3:32:09

2:05:48

5:37:57

3

Willem Jacob

3:33:15

2:09:25

5:42:40

Zwarte Valk

3:15:16

2:07:34

5:22:50

Kleine Klippers

Antonius

3:46:47

2:31:36

6:18:23

3

Maria

4:05:35

2:51:39

6:57:14

Najade

3:26:30

2:18:07

5:44:37

1

Noordster

3:43:05

3:10:37

6:53:42

Is die wel gefinisht?

Verwondering

3:32:18

2:24:51

5:57:09

2

Vrijheid

4:00:09

2:25:34

6:25:43

Kleine Tjalken

Jacobsschelp

5:01:46

2:10:26

7:12:12

3

Maatje

4:47:10

1:54:26

6:41:36

2

Pelikaan

4:06:54

1:39:59

5:46:53

1

St. Michaël

5:01:39

4:56:49

9:58:28

Volharding

4:52:22

6:47:22

Begintijd ontbreekt

Lemmer aken etc.

 

Brandende Liefde

3:05:36

2:02:13

5:07:49

1

LE47 Kentskele

3:10:27

2:10:38

5:21:05

3

MK7

3:05:03

2:41:37

5:46:40

MU1/Sterke Hein

3:14:42

2:03:20

5:18:02

2

Skûtsjes

Vrouwe Francina

4:51:22

2:08:11

6:59:33

Visserijschepen

AM1

4:30:46

1:57:46

6:28:32

BU 130/Trui

5:04:31

2:26:57

7:31:28

BU 59

5:05:03

2:27:56

7:32:59

BU17

4:18:50

1:57:00

6:15:50

3

BU20

4:26:14

2:01:04

6:27:18

BU65

4:50:16

2:06:01

6:56:17

HK89

4:55:24

2:20:32

7:15:56

Robbe

4:21:27

1:45:08

6:06:35

2

Teuntje

4:14:58

1:48:29

6:03:27

1

VD17

4:35:22

2:04:04

6:39:26

VD172

4:58:20

1:52:46

6:51:06

VD84

4:56:30

2:11:04

7:07:34

Vrije Klasse

Proostdijer

4:29:29

2:01:17

6:30:46

1

Catharina van Mijdrecht

4:31:22

2:36:37

7:07:59

3

Jan Krul

4:29:47

2:08:08

6:37:55

2

Tobber

4:48:01

2:30:15

7:18:16