Uitslag 2010

 

Hieronder volgen Schip en gezeilde tijd (zaterdag, zondag en totaal) van Grote Klippers, kleine klippers, Grote Tjalken, kleine tjalken, aken, skûtsjes, visserijschepen en vrije klasse

Grote Klippers 

Boh¸ème

4:05:45

2:05:50

6:11:35

Hoge Wier

4:09:57

2:10:51

6:20:48

Aldebaran

4:16:45

2:06:08

6:22:53

Broedertrouw

4:25:39

2:13:28

6:39:07

Nirwana

4:34:20

2:22:17

6:56:37

Avontuur-1

4:44:11

2:22:57

7:07:08

Zwarte Valk

4:56:34

2:22:42

7:19:16

Bree Sant

4:53:28

2:32:37

7:26:05

Suydersee

5:08:59

2:26:41

7:35:40

Mon Desir

5:11:40

2:32:47

7:44:27

Johanna Engelina

5:16:05

2:29:26

7:45:31

Eensgezindheid

1:59:59

Grote Tjalken

Noordster

3:56:40

Voorwaarts

4:05:18

2:16:23

6:21:41

Overwinning

4:20:12

2:06:19

6:26:31

Zorg met Vlijt

4:17:50

2:18:00

6:35:50

Vrouwe Dina

4:43:49

2:29:47

7:13:36

Albatros

4:53:35

2:28:31

7:22:06

Fosta

4:55:45

2:30:07

7:25:52

Nieuwe Zorg

5:06:09

2:47:48

7:53:57

Anna van Nieuwkoop

5:00:48

2:55:10

7:55:58

Catharina v Mijdrecht

5:11:39

2:45:41

7:57:20

Elizabeth

5:25:07

2:50:52

8:15:59

Verwisseling

5:23:45

2:57:58

8:21:43

Kleine Klippers

Verwondering

4:57:51

2:42:54

7:40:45

Antonius

5:06:54

2:41:38

7:48:32

Onverwacht

4:57:38

3:09:57

8:07:35

Maria

4:42:24

3:37:51

8:20:15

Kleine Tjalken

Vrouwe Jitske

4:57:21

2:59:54

7:57:15

Pallieter

4:52:42

3:05:37

7:58:19

Razende Bol

5:27:23

2:55:33

8:22:56

Vrouwe Cornelia

4:54:36

3:33:26

8:28:02

Volharding

5:58:31

3:22:40

9:21:11

St Michaël

6:02:55

3:44:03

9:46:58

Jacobsschelp

6:33:50

3:26:40

10:00:30

Lemmer aken etc.

Brandende Liefde

3:54:29

2:00:34

5:55:03

LE51 Anne

4:05:59

2:18:42

6:24:41

LE47 Kentskele

4:15:03

2:16:58

6:32:01

MK7

5:05:22

2:47:24

7:52:46

Skûtsjes

Galamadammen

4:13:07

Gerrit de Vries

4:17:15

Singelier

4:21:08

Wylde Wytse

3:44:41

2:11:21

5:56:02

Visserijschepen

AM1

5:03:04

3:10:43

8:13:47

VD172

5:26:02

3:01:59

8:28:01

BU20

5:19:30

3:12:05

8:31:35

BU65

5:26:27

3:11:29

8:37:56

VD84

5:35:57

3:21:07

8:57:04

Groote Beer

5:52:33

3:09:52

9:02:25

Vrije Klasse

Bibber

4:29:56

2:40:16

7:10:12

Proostdijer

5:02:05

2:59:57

8:02:02

Jan Krul

4:57:43

3:05:54

8:03:37